29.9.2017 - Děkanský den

6.10.2017 - Bakalářské promoce

13.10.2017 14:00 - Magisterské promoce

Turistická vycházka 20.4.2011

Zveme všechny zájemce z řad zaměstnanců a studentů VŠE na tradiční turistickou vycházku ve středu 20.dubna, tentokrát po klasické „brdské“ trase  : Kytín , Rovina, kaple nad Mníškem, skály Černolice, Cukrák, Zbraslav-Baně – Točná /areál VŠE/. Jsou možné i jiné varianty trasy např. od vlaku ze Všenor,Dobřichovic,Řevnice – výstup na hřeben na červenou značku a připojit se na hl. trasu.

Délka trasy: přibližně 20 km po turistických značkách.

Doprava : BUS č. 317 ze stanice Smíchovské nádraží – odjezd v 9:30 hod. – Kytín  10:14 hod. – sraz – přiměřeně před odjezdem.

Poznámka : ze Zbraslavi mohou zájemci pokračovat výstupem do areálu VŠE na Točné, kde bude vycházka završena společenskou částí pod

patronací 4. fakulty / táborák, vepř. hody/.

Návrat : v odpoledních  případně večerních hodinách vlakem ze Zbraslavi nebo MHD z Točné či Komořan.

Motto:  „Přes Brdy na Točnou – mám nárok na stočnou“

Za všechny zainteresované Vás srdečně zve hl. koordinátor vycházky Mirek Bolf „Bols“CTVS